ساعت فرمان دیجیتال شیوا امواج

هیچ محصولی یافت نشد.

در دنیای پیشرفته و فناورانه امروزی، استفاده از ساعت‌های دیجیتال با تکنولوژی‌های مدرن از جمله امواج سری (N) به عنوان یکی از نمادهای پیشرفت و سبک زندگی مدرن در حوزه‌ی زمانسنجی جلوه می‌کند. ساعت فرمان دیجیتال شیوا با استفاده از امواج سری (N)، علاوه بر دقت و دیگر ویژگی‌های پیشرفته، به کاربر امکاناتی چندگانه مانند زمان‌بندی دقیق، هشدارهای هوشمند، و طراحی مدرن و شیک را ارائه می‌دهد. در این مقاله به بررسی این ساعت دیجیتال هوشمند و امکانات آن با تمرکز بر امواج سری (N) پرداخته و نقد و بررسی جزئیات فنی و کاربردی این تکنولوژی پیشرفته و تایمر ساعت دیجیتال شیوا خواهیم پرداخت.

 تایمر ساعت دیجیتال شیوا مانند تایمر ستاره مثلث شیوا یکی از لوازم مرسوم و مورد استفاده در صنایع الکتریکی و لوازم برقی محسوب می شود. بسیاری از دستگاه ها و لوازمی که روزانه از آن ها استفاده می کنید، با استفاده از ساعت فرمان دیجیتال شیوا ساخته می شوند.

ما در این مقاله قصد داریم تا در ابتدا توضیح مختصری درباره تایمر ساعت دیجیتال شیوا ارائه داده و سپس کاربرد های مختلف و ویژگی های متفاوت ساعت فرمان دیجیتال شیوا را با یکدیگر بررسی نماییم. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

تایمر ساعت دیجیتال شیوا

معرفی تایمر ساعت دیجیتال شیوا

تایمر ساعت دیجیتال شیوا چیست؟

شما هم به احتمال قوی تا به حال بارها با چراغ های تایمر دار برخورد داشته اید؛ لامپ هایی که بعد از گذشت مدتی معین، خود به خود خاموش شده و با این روش در مصرف برق صرفه جویی می کنند.

این نمونه یکی از ساده ترین و عمومی ترین استفاده هایی است که می توان از ساعت فرمان دیجیتال شیوا انجام داد.تایمر ساعت دیجیتال شیوا دستگاهی است که از آن برای اندازه گیری فواصل زمانی استفاده می شود.

این وسیله در دستگاه های مختلف، فاصله های زمانی متفاوت را سنجیده و بر اساس آن، بهترین وقت برای صدور دستورات به دیگر اجزای یک دستگاه را مشخص می کند.

وظیفه اصلی ساعت فرمان دیجیتال شیوا قطع و وصل کردن یک سیستم یا جریان بوده و این لوازم، مسئولیتی در قبال زمان بندی نخواهند داشت.

چگونگی عملکرد ساعت فرمان دیجیتال شیوا

تایمر ها عموما از تعدادی کلید و تعدادی تیغه تشکیل شده اند. کلید ها برای کنترل لوازم برقی ضروری هستند و عموم دستگاه ها از کلید به عنوان راهی برای کنترل دستگاه و قطع و وصل کردن جریان استفاده می کنند.

تایمر ها در زمان مشخص شده، رله یا تیغ ها را جا به جا کرده و باعث قطع شدن جریان در دستگاه می شوند.تایمر ساعت دیجیتال شیوا بر اساس زمانی که ما برای آن ها تعریف می کنیم عمل می کنند و صرفا مسئولیت چگونگی باز و بسته کردن را خواهند داشت.
برای داشتن زمان بندی ای دقیق و مناسب، بهتر است تا به زمانی که برای تایمر قرار می دهیم، دقت کنیم. در وهله بعد، از تایمر های استاندارد و با کیفیت استفاده نماییم تا احتمال بروز خطا در تایمر را به کم کرده و حتی آن را به صفر برسانیم.

ساعت دیجیتال شیوا امواج

تنظیمات ساعت دیجیتال شیوا امواج

تنظیمات ساعت دیجیتال شیوا امواج

تایمر های دیجیتال غالبا در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می شوند، این تایمر ها بر اساس زمان به دسته های مختلفی تقسیم بندی شده و می توانند مشکلات شما را به شیوه های مختلفی رفع نمایند.

شما می توانید بر حسب نیاز خود، زمان ساعت فرمان دیجیتال شیوا را از چند دقیقه تا حتی چندین روز نیز، تغییر دهید. این تنظیمات بر اساس کلید های روی تایمر انجام می شود که در ادامه برخی از آن ها را به شما معرفی می کنیم.

کلید R

این کلید تمامی تنظیمات قبلی دستگاه شما را پاک کرده و تایمر را به حالت پیش فرض باز می گرداند. استفاده از این کلید منجر به پاک شدن تمامی داده های اطلاعاتی و آماری دستگاه خواهد شد.

کلید clock

یکی از مهم ترین دکمه های تایمر ساعت دیجیتال شیوا دکمه کلاک می باشد. شما می توانید با استفاده از این کلید زمان مورد نظر خود را به دستگاه دیکته کرده و تایمر را برای خاموش یا روشن شدن در آن ساعت، آماده کنید.

کلید setup

با زدن دکمه ستاپ، می توانید ساعت خاموش یا روشن شدن هر روزه ساعت فرمان دیجیتال شیوا را مشخص کرده و تنظیمات بلند مدت بیشتری را برای آن فعال کنید.

تایمر ساعت دیجیتال سیوا امواج

نحوه ساعت فرمان شیوا امواج به صورت روزانه

تنظیم ساعت فرمان شیوا امواج روزانه

برای تنظیم ساعت فرمان شیوا امواج روزانه، می‌توانید به مراحل زیر عمل کنید:

نوع کارحالت
1تایمر دهم ثانیه۰.۱ تا ۹۹.۹ ثانیه
2تایمر ثانیه۱ تا ۹۹۹ ثانیه
3تایمر دقیقه۱ تا ۹۹۹ دقیقه
4تایمر ساعت۱ تا ۹۹۹ ساعت
5فلاشر دهم ثانیه۰.۱ تا ۹۹.۹ ثانیه
6فلاشر ثانیه۱ تا ۹۹۹ ثانیه
7فلاشر دقیقه۱ تا ۹۹۹ دقیقه
8فلاشر ساعت۱ تا ۹۹۹ ساعت

نصب ساعت فرمان ساعت دیجیتال شیوا امواج

روش نصب تایمر شیوا امواج٬ دارای یک یا چند پلاتین فرمان می باشد که برای خاموش و روشن کردن دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی توضیحات مربوط به راه اندازی و نصب ساعت های فرمان داخل کاتالوگ دستگاه نوشته شده است که توصیه می شود قبل از استفاده از دستگاه، حتما آن را با دقت بخوانید و به دستورالعمل های گفته شده عمل کنید.

نمونه های مختلفی از ساعت های فرمان وجود دارد که راه اندازی و نصب آن با یکدیگر متفاوت است اما به طور کلی برای نصب ساعت های دیجیتالی باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. در مرحله اول باید بین فاز و نول شبکه و فاز و نول ساعت فرمان دیجیتال شیوا اتصال برقرار کنید.
  2. در مرحله بعدی، بین پایانه 15 ساعت فرمان و فاز اتصال برقرار می شود.
  3. در سومین مرحله نوبت برقراری اتصال بین پایانه 18 و یک سمت بویین کنتاکت است.
  4. در آخرین مرحله نیز باید سمت مقابل بویین به نول متصل گردد.

انجام تنظیمات و دادن برنامه به ساعت فرمان دیجیتال از چند روش انجام می شود. اولین و ساده ترین روش برای تنظیم این ساعت، استفاده از دکمه های تعبیه شده روی خود دستگاه است. به وسیله این کلیدها می توانید تاریخ و ساعت را تنظیم و یک برنامه زمانی خاص را داخل سیستم ثبت کنید.

دادن برنامه های زمانی پیچیده در ساعت های فرمان دیجیتال، خیلی هم ساده نیست. در بسیاری از مدل های پیشرفته شما این امکان را دارید که از طریق اتصال ساعت به رایانه، برنامه دلخواه خود را از طریق کامپیوتر انجام دهید.

قابلیت اتصال حافظه قابل حمل بر روی دستگاه نیز به ساده تر شدن این تنظیمات کمک فراوان می کند.

با این روش، نرم افزار را روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود نصب کرده و تنظیمات لازم را انجام می دهیم. سپس اطلاعات را روی کارت حافظه منتقل کرده و روی ساعت فرمان دیجیتال شیوا، آپلود می کنیم.

تایمرهای ساعت دیجیتال برند شیوا امواچ

کاربردهای تایمرهای ساعت دیجیتال

کاربرد این تایمرهای ساعت دیجیتال

از تایمر ساعت دیجیتال شیوا در انواع و اقسام لوازم برقی، وسایل آشپزخانه، لامپ ها و برق کشی ها و غیره استفاده می شود. عموما تمامی لوازمی که نیاز دارند برای عملکرد خود در زمانی مشخص خاموش یا روشن شوند، از تایمر های دیجیتال استفاده می کنند.
استفاده از تایمر دیجیتالی به لوازم کوچک خلاصه نمی شود و بسیاری از صنایع و شرکت های بزرگ، برای تعیین زمانی خاص برای دستگاه های خود، از تایمر های دیجیتالی استفاده می کنند. وجود ساعت فرمان دیجیتال شیوا می تواند منجر به صرفه جویی در زمان شده و راندمان کار را تا حد زیادی افزایش دهد.

از تایمر دیجیتال در کارگاه های صنعتی، گلخانه ها، مغازه های خدماتی، دامداری ها و غیره استفاده زیادی می شود. در نهایت شما می توانید برای هر مکانی که خاموش و روشن شدن برق یا دستگاه ها در آن به صورت مکرر صورت می گیرد، از تایمر ساعت دیجیتال شیوا استفاده نمایید..

جمع بندی

خرید و نصب تایمر دیجیتال شیوا امری ساده است که انجام آن نیاز به داشتن برخی اطلاعات ابتدایی خواهد داشت؛ اطلاعاتی که اکنون و پس از اتمام این مقاله، می توانید ادعای به دست آوردنشان را داشته باشید. بر پایه همین داده ها، تایمر ساعت دیجیتال شیوا می تواند انتخاب مناسبی برای شما بوده و شما را به عنوان مشتریان وفادار خودش، تا مدت های زیادی، از خود راضی نگاه دارد.

امروزه، با پیشرفت فناوری و ورود شرکت‌های مختلف به بازار، انتخاب یک تایمر ساعت دیجیتال کیفی و مناسب برای نیازهای خاص مصرف‌کننده چالش‌هایی را به همراه دارد. یکی از برندهایی که در این زمینه به شهرت رسیده و توانسته است اعتماد مشتریان خود را جلب کند، برند شیوا از نوین برق است. این برند با ارائه تایمرهای ساعت دیجیتال با کیفیت، قابلیت‌های منحصر به فرد و طراحی‌های مدرن، توانسته است جایگاه خود را در بازار به خوبی برجسته کند.

فراموش نکنید اگر هر گونه سوالی درباره ساعت فرمان دیجیتال شیوا يا کنترل فاز دیجیتال شیوا امواج دارید، می توانید با شماره 02166346221 تماس بگیرید.

نوين برق

منبع:screwfix

سوالات متداول

1-تنظیم ساعت فرمان دیجیتال شیوا چگونه صورت می گیرد؟

راحت ترین راه برای تنظیم ساعت فرمان شیوا، استفاده از دکمه های تعبیه شده بر روی دستگاه می باشد. شما می توانید با استفاده از این دکمه ها تاریخ خاصی را ثبت کنید.

2-تنظیم کردن تایمر ساعت دیجیتال شیوا به چه صورت است؟

برای تنظیم تایمر ساعت دیجیتال شیوا، معمولاً شما باید دکمه‌های تنظیم زمان (معمولاً “+” و “-“) را برای تنظیم زمان مورد نظر فشار دهید. بعد از تنظیم زمان مد نظر، دکمه‌ای برای تأیید تنظیمات را فشار دهید.